Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 40/404 

Waarom wil je leraar worden?

Onze docente Iris werkte mee aan een filmpje van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Daarin kreeg zij de onder andere de vraag Waarom wil je leraar worden?, bekijk het filmpje hieronder.

"Leraar zijn is een baan waarin je iedere dag in een avontuurlijke achtbaan stapt, het is geen moment hetzelfde."

Zo’n 300.000 leraren maken elke dag het verschil voor hun leerlingen. Op duizenden basisscholen, middelbare scholen en mbo’s in Nederland helpen ze jonge mensen zich te ontwikkelen. Iris werkt in het voortgezet onderwijs. We zochten haar en haar oud-leerling Joey op om te horen welke belangrijke rol zij voor hem heeft gespeeld.

#dagvandeleraar
@Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap