Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 45/396 

Van onze glijbaan af tijdens Urban Trail Amsterdam

Afgelopen zondag vond de KLM Urban Trail Amsterdam plaats. Onze school lag op de route, waar de deelnemers de glijbaan moesten trotseren.


We ontvingen ook een berichtje van de organisatie:
Het is achter de rug! We kijken alweer terug op de KLM Urban Trail Amsterdam. Via deze weg wil ik jullie (nogmaals) bedanken voor jullie bijdrage. We hebben veel enthousiaste en positieve reacties van de deelnemers ontvangen. Ik denk dat we er met zijn allen iets heel moois van gemaakt hebben! Ondertussen staan de foto’s en de aftermovie op onze Facebookpagina. Ze zijn zeker de moeite waard om te bekijken.
We kijken met een goed gevoel terug op de Urban Trail. Hopelijk tot een volgende keer.