Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 111/404 

Tweedeklassers halen honderden euro's op tegen seksueel geweld in Pakistan

Onze tweedeklassen hebben in totaal 1599,35 euro opgehaald voor Dance4life! Dit geld komt te goede aan voorlichting tegen seksueel geweld in Pakistan.
De stichting Wilde Ganzen legt hier nog eens 800 euro bovenop. Hiermee krijgen 480 Pakistaanse jongeren voorlichting over dit thema!
Daarnaast zijn wij als school in de prijzen gevallen. Evy uit 2D haalde het meeste geld op van alle leerlingen in Nederland (465,87 euro) en ook Marijn uit dezelfde klas eindigde hoog, op plaats 4 (400 euro). Daarmee was 2D ook de beste klas van Nederland en wint zo een dansworkshop van Kenzo Alvares. Ook Thijmen, Nirell en Dimitris eindigden in de top 25 leerlingen van Nederland.