Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 106/402 

Onze open dagen komen eraan!

Nieuwsgierig naar wat er allemaal te doen is? Klik hier voor het programma.

Wij raden u aan om met het openbaar vervoer of per fiets te komen.

Vanaf station Amsterdam-Centraal:

Neem de achteruitgang van het CS en neem daar de pont, veerdienst 901 (Buiksloterweg). Aan de overkant van het IJ kunt u:

Fietsen/lopen (5-10 minuten): Ga linksaf naar IJpromenade. Flauwe bocht naar links naar IJpromenade. Flauwe bocht naar rechts om op de IJpromenade te blijven. Sla rechtsaf richting Bundlaan en vervolg deze weg. Ga bij de splitsing rechtsaf naar Grasweg. Aan uw rechterhand ziet u een grijs gebouw. Dit is onze school.

Vanuit Noord en omliggende plaatsen:

Buslijn 38 (richting Molenwijk) rijdt vanaf het Buiksloterveer rechtstreeks naar het Hyperion Lyceum, de eerste halte. Als u uitstapt ziet u aan de overkant van de weg een grijs gebouw. Dit is onze school.