Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 93/400 

Amsterdam Urban Trail door Hyperion

Afgelopen zondag vond de eerste editie van de Amsterdam Urban Trail plaats. Onze school maakte deel uit van het parcours. 

Ruim 3000 deelnemers waagden zich in de kou aan de 10 km door Amsterdam-Noord en dwars door maar liefst 18 bijzondere locaties. Het start- en eindpunt was op het NDSM-terrein en het parcours ging o.a. langs het Noorderlicht café, in Neef Louis Design, tussen de felgekleurde containerwoningen door, via The Butcher, de offshore trainingsruimte bij Falck Safety Services, door de redactieruimte van Het Parool en uiteraard ook door onze school.

De Amsterdam Urban Trail is geen wedstrijd, maar vooral een belevingsloop. De foto's zijn te bekijken via de Facebookpagina van Amsterdam Urban Trail.

Foto's: Facebookpagina van Amsterdam Urban Trail