Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 155/402 

Uitslag wiskundeprijsvraag bekend!

Afgelopen donderdag en zaterdag hebben veel basisschoolleerlingen hun hersens gepijnigd met de wiskundeprijsvraag van de Hyperion open dagen! Er waren geheel toevallig 42 goede inzendigen. 42, het magische getal.

Onder de juiste inzendingen hebben we moeten loten. De prijswinnaars zijn …………………………………………….….(tromgeroffel)…….…………….…:

  • Thomas Dobbelstein (ASVO)
  • Eldo de Graaf (Burghtschool)
  • Daniël Gevers (De Fuut)

Hartstikke gefeliciteerd! We nemen contact met je op om de prijs te geven.

De goede antwoorden waren 1C (20 negens), 2B (2 beweringen zijn onwaar), 3C (middelloodlijn), 4C (eerst 20% eraf, dan 25% erbij), 5A (uitslag kubus), 6D (21, rij van Fibonacci), 7B (minder dan 180°, meer dan 90°).

De andere foutloze inzenders waren:
Walter Konings (Derde Dalton), Hot van Oekel (Oscar Carré), Rosalinde (Willibrord), Teun en David Wagemaker (Twiskeschool), Merlijn Bollen (De Ruimte, Soest), Rosa Stappers (Theo Thijsenschool), Noam Leskeg (Catamaran), Saskia/Sara (Willibrord), Quinten (De Bonkelaar), Wouter de Ruiter, Sophia van Zuijlen (Sint Antoniusschool), Julian Hillebrand (OBS De Stap), Thijs Arisz (Nelson Mandelaschool), Giel Vroemen (De eilanden), Nina (Witte Olifant), Gijs van Shie (Dalton de Meer), Ime van Caatum (Boekmanschool), Flip (14e Montessori), Michiel Stolk (7e Montessori), Cato Sikkema (Achthoek OHK), Ole Meindersma (De Vlinderboom), Sophie Collé (Noorderbreedte), Maud Denijs (Dr. Rijk Kramer School), Lieke Zwaan (Witte Olifant), Duncan (DBS De Stad), Daniël Copper (OBS De Fuut Monnickendam), Amany (Overhoeks), Abbe de Kruijff (Vlinderboom Amsterdam), Anna Ruales (Biënkorf), Ties en Sil Veldhuis (Neptunus IJburg Dalton), Nonna Gieling (Willibrord), Anouk (Oscar Carré), Madelief (Montessori Boven 't IJ), Mink (Montessori Steigereiland), Quint (2e Daltonschool), Wouter Groot (Montessori Steigereiland), Mijntje (H.M. van Randwijkschool), Tobias Lamers (Montessorischool Steigereiland), Morris van Boekel (WJV).

Ook super gedaan, maar we hopen vooral dat je het leuk vond op onze school. Veel succes met je schoolkeuze en misschien tot volgend jaar!

Groeten van de wiskundedocenten van het Hyperion Lyceum.