Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 189/404 

Roy Lagerburg naar het WK Ironman op Hawaii

Onze Science- en Natuurkundedocent Roy Lagerburg heeft afgelopen zomer meegedaan aan zijn eerste Ironman; een volle triatlon met bijna 4km zwemmen, 180km wielrennen en 42km hardlopen. Hij heeft hier een geweldige prestatie geleverd door deze binnen 9:30 uur te volbrengen en dit bleek ook nog eens genoeg te zijn om zich te plaatsen voor het WK. Hij gaat aanstaande 8 oktober naar het WK in Kailua-Kona op Hawaii, de bakermat van de triatlon! Een droom die uitkomt, maar wel een droom die de nodige financi├źn vereist. Daarbij kan hij jullie hulp goed gebruiken via zijn crowdfunding! Misschien dat jullie het ook leuk vinden om iets bij te dragen, dan kan dat via deze speciale crowdfundingspagina. Alvast ontzettend bedankt!