Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 183/404 

Roy Lagerburg bij WK Ironman op Hawaï

Roy Lagerburg, onze docent science en natuurkunde, heeft op 8 oktober meegedaan aan het WK Ironman op Hawaï!
“De race was mijn absolute hoogtepunt van het seizoen, maar helaas niet qua resultaat. Toch ben ik nu tevreden over mijn race met finish in 10:14:34 (116e in zijn leeftijdsgroep en 603e overall van de 2400 deelnemers), want ik heb een goede voorbereiding gehad en mijn plan uitgevoerd totdat het lichaam niet meer wilde.”

Tijdens zijn allereerste Ironman in Maastricht, afgelopen zomer, wist Roy zich te plaatsen voor het WK Ironman: een volle triatlon met bijna 4 km zwemmen, 180 km wielrennen en een marathon van ruim 42 km hardlopen.
In de twee maanden daarna heeft hij dus volop getraind voor het WK. De race verliep niet helemaal zoals gepland, want kramp in zijn hele lijf ging hem parten spelen. Jammer, maar wat ons betreft kan Roy super trots zijn op zijn fantastische prestatie. Wat een inzet, power en doorzettingsvermogen!