Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 128/402 

De reis van het Hyperion Lyceum

Afgelopen maanden hebben we verschillende presentaties georganiseerd om aan te geven waar het Hyperion Lyceum nu staat en waar het naar toe wil, letterlijk en figuurlijk. De aftrap was bij het team op een studiedag op 14 april jongstleden. Daarna volgden vele sessies met leerlingen en ten slotte ook met ouders. Mocht je het gemist hebben, het filmpje: De reis van het Hyperion Lyceum, is hieronder te bekijken.

Elke presentatie startte met een verhaal van Bas Kok, een Amsterdam-Noord bewoner in hart en nieren. Hij liet op een boeiende en humoristische manier zien dat het Hyperion Lyceum op een zeer bijzondere locatie zit. Bas Kok is de schrijver van het boek: Oerknal aan het IJ. Het is een zeer lezenswaardig boek.