Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 180/404 

De Muziekavond was een groot succes!

De eerste muziekavond van dit jaar afgelopen dinsdagavond was een groot succes. Het orkest speelde en de leerlingen uit de muziekklas van de vierde en vijfde speelden covers en eigen werk, van klassiek tot pop en jazz. We konden genieten van een virtuoos pianostuk, zelfgeschreven liedjes in 'Marco Borsato-stijl', een eigen vertaling van Bob Dylan en nog veel meer. Onder andere een eigen compositie die is geschreven voor de compositiewedstrijd van het Nederlands blazersensemble. Er zijn twee groepjes door naar de volgende ronde en maken dus nog kans op een optreden in het concertgebouw tijdens het nieuwjaarsconcert! De avond werd afgesloten met een slaapliedje: het publiek zong samen Stekelvarkentjes Wiegelied van Annie M.G. Schmidt onder begeleiding van het orkest.

klik hier voor meer foto's.