Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 244/384 

Hyperion Lyceum zondag 1 februari op tv: de onderwijzer aan de macht

Tot wat voor burgers leiden we kinderen op, en hoe past de school in de maatschappij waarin zij straks werken, doorleren en nu al leren leven?

Kijk zondagavond 1 februari om 21.00 uur naar VPRO Tegenlicht op NPO 2.

Er is een grote emancipatiebeweging op gang aan het komen in het onderwijs. VPRO Tegenlicht zoomt in op drie scholen waaronder het Hyperion Lyceum, waar bevlogen bestuurders, schoolleiders, leraren en betrokken ouders zo’n visie hebben en de 'vaste waarden’ van het onderwijs ter discussie stellen. Kan dat niet anders? Hoe kun je elke leerling het onderwijs aanbieden dat het beste bij ze past, en welke rol kan technologie daarbij spelen?