Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 245/384 

Hyperion Lyceum op de VOvA Scholenmarkt

Op woensdag 14 januari gaven onze leerlingen voorlichting aan leerlingen uit groep 8, hun ouders en groep 8 docenten tijdens de VOvA Scholenmarkt in de Centrale Bibliotheek Amsterdam. Op deze eerste gezamenlijke scholenmarkt vanuit onze scholengroep VOvA konden o.a. leerlingen uit groep 8 een eerste kennismaking krijgen met onze school en opleidingen. Wij hebben straks nog onze open dagen waar leerlingen en ouders een kijkje in de school kunnen krijgen. De open dagen zijn op:

  • Open avond: donderdag 29 januari, 19.30 - 21.30 uur
  • Open dag: zaterdag 31 januari, 10.00 - 13.00 uur
  • Lesjesmiddag: woensdag 11 februari, 14.00 - 15.30 uur

Je kunt je hier inschrijven voor één van de open dagen en een berichtje achterlaten in het gastenboek. Voor een impressie van de scholenmarkt kijk je in het fotoalbum. We zien je graag dan weer terug!