Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaNieuws

 261/384 

Kennismakingskamp 1ste klassers

Woensdag 3 tot en met vrijdag 5 september waren de kennismakingsdagen van de eerste klassen. Klas y1b, y1c en y1c verbleven in het Vliegenbos. Klas y1a en y1e zaten in de Tolhuistuin. Theatergroep De Gasten verzorgde een waanzinnige workshop met een fantastische voorstelling als eindproduct. Door het mooie weer leek het wel een mini-vakantie!

Het kamp in tags: blauwe pannenkoeken, voetbal voetbal voetbal, chaos in Dirk vd Broek, tentje op tentje af, de totempaal, niet douchen, wel snoepen, honderd gebakken eieren, en heel veel verhalen die voor altijd geheim zullen blijven.
Het waren topdagen!

Bekijk hier een fotoverslag.

Videoverslag voorstelling klas 1B, 1C en 1D
Videoverslag voorstelling klas 1A en 1E